Naše firma vlastní technické vybavení pro možnost svařování metodou MIG/MAG pro kusovou i sériovou výrobu.
V roce 2010 jsme zakoupili svářečku TransPuls Synergic 4000 od firmy Fronius.
Tím jsme rozšířili oblast svařování mimo černé materiály o svařování hliníku a nerezi. V současné době využíváme hlavně robotické svařovací centrum firmy CLOOS, které zajišťuje optimální produktivní podmínky pro sériovou výrobu
Robotické Svářování

Cloos
Svařovací Centrum Cloos

Dvoupolohové otočné polohovadlo - paralelní práce obsluhy počítačem s robotem v průběhu svařovacího cyklu, vyšší stupeň využití zařízení a vyšší produktivita kompaktní buňky.

Mechanika průmyslových robotů ROMAT je řešena konstrukcí s otáčivými klouby. Roboty mají kompaktní, modulárně vystavěný design a disponují osmi osami; velký akční rádius zaručuje efektivní fungování ve všech polohách.

Při svařování MIG/MAG a WIG se využívají svařovací zdroje řízené počítačem a speciálně přizpůsobené požadavkům automatizační linky GLC 403/603 QUINTO, výkonově naprogramovaná impulzní svařovací zařízení typu MC3/MC4 a přístroje s invertorovou technikou. Svařovací zdroje se ovládají přímo řízením robotu přes analogové nebo sériové rozhraní.


Ruční Svařování

Fronius TransPuls Synergic 4000
TransPuls Synergic 4000
Základní materiály:
 CrNi, Hliník, Ocel, Speciální slitiny


Doporučené oblasti použití:
Automobilový průmysl, Letecký průmysl, Stavba kovových konstrukcí, zámečnictví, Stavba lodí, Stavba průmyslových zařízení a potrubních systémů, Opravy, Výroba kolejových vozidel, Výroba stavebních strojů a jiných speciálních vozidel, Výroba průmyslových zařízení