Vážení obchodní přátelé,

Dovolte, abych vás krátce seznámila s historií naší společnosti ZH Metal Industrial s.r.o.

  Společnost ZH Metal Industrial s.r.o., která byla založena v roce 2015 ve Veselí nad Moravou je nástupcem rodinné firmy Kovoobrábění Hana Zubatá založené v roce 1996. Od doby svého založení v roce 1996 až do roku 2005 jsme se zabývali především výrobou náhradních dílů na pračky a bojlery, kdy jsme ve velké míře museli využívat spolupráce s jinými firmami. V roce 1999 se nám podařilo vybudovat vlastní dílnu, dokoupit chybějící stroje a soustředit tak výrobu do jednoho místa. Zároveň jsme naši nabídku rozšířili o svářečské a kovářské práce, odlévání barevných kovů, smaltování a tryskání kovů a práce na vulkanizačních lisech. Nyní využíváme v kooperaci pouze řezání laserem a některé povrchové úpravy.

    Během posledních 5 let jsme rozšířili strojový park o CNC obráběcí stroje značky DOOSAN a to konkrétně o 4-osé obráběcí centrum DNM 650 a soustruhy Puma 240 a Puma 480LM. V lednu roku 2014 jsme koupili svařovacího robota od firmy CLOOS a v září jsme si zřídili vlastní dopravu pořízením nákladního auta IVECO. Tímto nám ubylo mnoho nákladů na dopravu a došlo ke zkrácení dodacích lhůt. V prosinci 2014 byla naše produkce rozšířena o dělení hutního materiálu na CNC pásové pile KASTO WIN A4.6 a na jaře roku 2015 jsme pořídili práškovou lakovnu.

    V dnešní době se zaměřujeme spíše na sériovou zakázkovou výrobu na tuzemském i zahraničním trhu. Naše výrobky dodáváme zejména do Německa, Ruska, Lotyšska, Maďarska, Rumunska, na Slovensko atd. Vzhledem k rozvoji firmy v posledních letech jsme byli nuceni přestěhovat část výroby do další provozovny a v horizontu 4 let plánujeme vybudování nového výrobního areálu v Hýslých u Kyjova.

Petra Horňáková
    Jednatelka